Най-четени
1. radostinalassa
2. ivandimitrovbets
3. wonder
4. varg1
5. mt46
6. zahariada
7. planinitenabulgaria
8. iw69
9. mimogarcia
10. noshkov
11. forexninja
12. kvg55
13. djani
14. rosiela
2. ivandimitrovbets
3. wonder
4. varg1
5. mt46
6. zahariada
7. planinitenabulgaria
8. iw69
9. mimogarcia
10. noshkov
11. forexninja
12. kvg55
13. djani
14. rosiela
Най-популярни
Най-активни
1. sarang
2. mimogarcia
3. radostinalassa
4. no1name
5. djani
6. vitolux
7. planinitenabulgaria
8. panazea
9. iw69
10. bateico
2. mimogarcia
3. radostinalassa
4. no1name
5. djani
6. vitolux
7. planinitenabulgaria
8. panazea
9. iw69
10. bateico
Постинг
17.10.2024 06:49 -
БЪЛГАРИЯ ЩЕ ПРИЗНАЕ "МАКЕДОНСКО" МАЛЦИНСТВО ТОГАВА, КОГАТО ВСИЧКИ НА БАЛКАНИТЕ ПРИЗНАЯТ
Автор: shtaparov
Категория: Политика
Прочетен: 4620 Коментари: 18 Гласове:
Последна промяна: 18.10.2024 03:05
Прочетен: 4620 Коментари: 18 Гласове:
63
Последна промяна: 18.10.2024 03:05
БЪЛГАРИЯ ЩЕ ПРИЗНАЕ "МАКЕДОНСКО" МАЛЦИНСТВО ТОГАВА, КОГАТО ВСИЧКИ НА БАЛКАНИТЕ ПРИЗНАЯТ
Съвсем наскоро "македонските" екстремисти в Скопие решиха да се правят на много умни и да поставят условия на България,вместо да й се извинят. В отговор на нашето искане да спазват договора за добросъседство,като запишат 120-те хиляди Българи в своята конституция,тези арогантни крадци начело с влашкия примитив Мицковски измислиха бисера че ще признаят Българско "малцинство" тогава,когато ние признаем "македонско" малцинство в България.
Погледнато формално и отстрани,искането им изглежда спаведливо – танто за танто,зъб за зъб. Тези жалки клептомани обаче не са познали с кого си имат работа понеже мислят,че ние още сме с вързани ръце и усти така,както бяхме между 1944 и 2014 г.! Ние обаче отдавна сме се отърсили от колониалния комплекс на социализма и ще ги ударим със слово така,че раните им никога няма да заздравеят а ще кървят,докато и последния клептоман не се върне в Ада,от който изпълзя престъпната им шайка!
Българският отговор на наглите Скопски крадци и расисти,които унищожават народа ни край Вардар е прост но поразяващ: ние ще признаем "македонско" малцинство тогава,когато "румънците", сърбите, албанците и турците признаят! Обективни преброявания показват,че в днешна България има не повече от 563-ма реални "македонци".

Разликата до 1654 (сега и тая цифра е вече намаляла) се допълва от над 1000 задгранични пришълци: дошли да живеят у нас Скопски имигранти,много от тях навярно с целта да опитват повторно македонизиране на Българското население в Благоевградско и да го насъскват срещу България. В днешна Сърбия обаче има близо 26000 "македонци",за които никой и дума не е обелил:

В "Румъния" и Турция също има немалко такива- съответно към 700 и към 31000 души което означава,че наличието на около 500 "македонци" у нас е плод на чиста случайност,а не на някаква историческа закономерност:

Затова ще запитам при това положение: въз основа на какво влашкия чобан Мицков ще иска да вкарваме "македонско" малцинство в нашата конституция,а няма да иска същото от Сърбия, "Румъния" и Турция??!! "Македонците" там са много повече от "нашите" и е много по-логично той да поиска същото от тези три държави но странно защо не го е направил,а нагло и безцеремонно го иска само от нас??!! Неговата република Северна Македония отдавна е признала наличието на влашко, сръбско, албанско, турско и ромско малцинство в пределите си,но не е поискала от "Румъния", Сърбия, Албания и Турция да признаят "македонските" й малцинства- това се иска само от нас!


В този списък ще трябва да включим и другите Балкански държави особено Гърция,в която според Скопските крадци живеят поне 200-300 000 "македонци" и тя трябва да е първата,която е нужно да ги признае! Ако Гърция с нейните 200-300 хиляди "македонци" не го направи,ние с нашите 500 души пък никога няма да го направим!
Така поредната глупост на македонизма се обръща пак срещу него за да покаже,че никой крадец не може да се изкара вечен праведник – Истината рано или късно ще го заблъска в лицето и то така,че накрая ще ликвидира и последния лош спомен за Скопските сърбонацисти във Вардарска България!
Съвсем наскоро "македонските" екстремисти в Скопие решиха да се правят на много умни и да поставят условия на България,вместо да й се извинят. В отговор на нашето искане да спазват договора за добросъседство,като запишат 120-те хиляди Българи в своята конституция,тези арогантни крадци начело с влашкия примитив Мицковски измислиха бисера че ще признаят Българско "малцинство" тогава,когато ние признаем "македонско" малцинство в България.
Погледнато формално и отстрани,искането им изглежда спаведливо – танто за танто,зъб за зъб. Тези жалки клептомани обаче не са познали с кого си имат работа понеже мислят,че ние още сме с вързани ръце и усти така,както бяхме между 1944 и 2014 г.! Ние обаче отдавна сме се отърсили от колониалния комплекс на социализма и ще ги ударим със слово така,че раните им никога няма да заздравеят а ще кървят,докато и последния клептоман не се върне в Ада,от който изпълзя престъпната им шайка!
Българският отговор на наглите Скопски крадци и расисти,които унищожават народа ни край Вардар е прост но поразяващ: ние ще признаем "македонско" малцинство тогава,когато "румънците", сърбите, албанците и турците признаят! Обективни преброявания показват,че в днешна България има не повече от 563-ма реални "македонци".

Разликата до 1654 (сега и тая цифра е вече намаляла) се допълва от над 1000 задгранични пришълци: дошли да живеят у нас Скопски имигранти,много от тях навярно с целта да опитват повторно македонизиране на Българското население в Благоевградско и да го насъскват срещу България. В днешна Сърбия обаче има близо 26000 "македонци",за които никой и дума не е обелил:

В "Румъния" и Турция също има немалко такива- съответно към 700 и към 31000 души което означава,че наличието на около 500 "македонци" у нас е плод на чиста случайност,а не на някаква историческа закономерност:

Затова ще запитам при това положение: въз основа на какво влашкия чобан Мицков ще иска да вкарваме "македонско" малцинство в нашата конституция,а няма да иска същото от Сърбия, "Румъния" и Турция??!! "Македонците" там са много повече от "нашите" и е много по-логично той да поиска същото от тези три държави но странно защо не го е направил,а нагло и безцеремонно го иска само от нас??!! Неговата република Северна Македония отдавна е признала наличието на влашко, сръбско, албанско, турско и ромско малцинство в пределите си,но не е поискала от "Румъния", Сърбия, Албания и Турция да признаят "македонските" й малцинства- това се иска само от нас!


В този списък ще трябва да включим и другите Балкански държави особено Гърция,в която според Скопските крадци живеят поне 200-300 000 "македонци" и тя трябва да е първата,която е нужно да ги признае! Ако Гърция с нейните 200-300 хиляди "македонци" не го направи,ние с нашите 500 души пък никога няма да го направим!
Така поредната глупост на македонизма се обръща пак срещу него за да покаже,че никой крадец не може да се изкара вечен праведник – Истината рано или късно ще го заблъска в лицето и то така,че накрая ще ликвидира и последния лош спомен за Скопските сърбонацисти във Вардарска България!
Вълнообразно
Следващ постинг
Предишен постинг
Не е разумно. Нека ги признаят. Всеки може да бъде такъв, какъвто иска. Може и китаец, може и марсианец - негова работа. Но ще загуби предимствата на български гражданин - пак негова работа. Само че тогава нашите ще имат морално право да настояват за признаването на българите в Македония. Признаването и отварянето на границите ще създаде дифузия в двето посоки на границата, хората ще се сближат и тогава тези националистически идиощини ще престанат. Не бъдете говеда, а размислете правилно! Аман от трудномислещи в това Бг!
цитирайКакви македонци, бе?
Българи населяващи географската и историческа област Македония.
цитирайБългари населяващи географската и историческа област Македония.
Сега берем плодовете на прибързаното и небмислено признаване на държавата Македония! Безусловно?
Можехме човешки да поговорим , един народ сме, дайте да се обединим Да направим референдум! Да се присъедините към нас, с автономия дори!
Като признаваш държава Македония, ти признаваш народ и език!
На наглите гърци, свикнали на лъжи да размазмахват като истина, трябва да се зададе въпрос, на който не могат да дадат отговор:
Защо, след като Александър е отишъл с македонци- гърци на изток и създал там империя, защо при великото преселение оттам не са се върнали гърци, а Българи?
На македонците в кавички- също:
- Имат ли идея, как мак-едоните са станали Българи?
А Радерс, вярваш ли още на детски приказки?
Че, като сме заедно, ще се сближим? А няма ли опасност при подобно съжителство , да се намразим още повече, както често се случва между роднини?
Поздравления, Ангеле за позицията, но имам сериозни опасения, че ще е глас в пустиня.....
Много неграмотни решават неща, които не са за тях
Те лесно предадоха Българският лев, който символизира величиета на Българина- Българският ЛЪВ!
И тук ще бъдат предатели, като подвизаващия се историк в блога, не знаещ лев и Бизант, какво означават?
Какво да очакваш пък от невежи?
цитирайМожехме човешки да поговорим , един народ сме, дайте да се обединим Да направим референдум! Да се присъедините към нас, с автономия дори!
Като признаваш държава Македония, ти признаваш народ и език!
На наглите гърци, свикнали на лъжи да размазмахват като истина, трябва да се зададе въпрос, на който не могат да дадат отговор:
Защо, след като Александър е отишъл с македонци- гърци на изток и създал там империя, защо при великото преселение оттам не са се върнали гърци, а Българи?
На македонците в кавички- също:
- Имат ли идея, как мак-едоните са станали Българи?
А Радерс, вярваш ли още на детски приказки?
Че, като сме заедно, ще се сближим? А няма ли опасност при подобно съжителство , да се намразим още повече, както често се случва между роднини?
Поздравления, Ангеле за позицията, но имам сериозни опасения, че ще е глас в пустиня.....
Много неграмотни решават неща, които не са за тях
Те лесно предадоха Българският лев, който символизира величиета на Българина- Българският ЛЪВ!
И тук ще бъдат предатели, като подвизаващия се историк в блога, не знаещ лев и Бизант, какво означават?
Какво да очакваш пък от невежи?
rara написа:
Не е разумно. Нека ги признаят. Всеки може да бъде такъв, какъвто иска. Може и китаец, може и марсианец - негова работа. Но ще загуби предимствата на български гражданин - пак негова работа. Само че тогава нашите ще имат морално право да настояват за признаването на българите в Македония. Признаването и отварянето на границите ще създаде дифузия в двето посоки на границата, хората ще се сближат и тогава тези националистически идиощини ще престанат. Не бъдете говеда, а размислете правилно! Аман от трудномислещи в това Бг!
Да признаем "македонско" малцинство у нас е грях и престъпно съучастничество в насилственото помакедончване на народа ни! Казано другояче: такъв акт е оправдаване на престъпление срещу човечеството,за което давност няма и не може да има!
kvg55 написа:
Какви македонци, бе?
Българи населяващи географската и историческа област Македония.
Българи населяващи географската и историческа област Македония.
Чудесно казано приятелю- поздравления!
leonleonovpom2 написа:
Сега берем плодовете на прибързаното и небмислено признаване на държавата Македония! Безусловно?
Можехме човешки да поговорим , един народ сме, дайте да се обединим Да направим референдум! Да се присъедините към нас, с автономия дори!
Като признаваш държава Македония, ти признаваш народ и език!
На наглите гърци, свикнали на лъжи да размазмахват като истина, трябва да се зададе въпрос, на който не могат да дадат отговор:
Защо, след като Александър е отишъл с македонци- гърци на изток и създал там империя, защо при великото преселение оттам не са се върнали гърци, а Българи?
На македонците в кавички- също:
- Имат ли идея, как мак-едоните са станали Българи?
А Радерс, вярваш ли още на детски приказки?
Че, като сме заедно, ще се сближим? А няма ли опасност при подобно съжителство , да се намразим още повече, както често се случва между роднини?
Поздравления, Ангеле за позицията, но имам сериозни опасения, че ще е глас в пустиня.....
Много неграмотни решават неща, които не са за тях
Те лесно предадоха Българският лев, който символизира величиета на Българина- Българският ЛЪВ!
И тук ще бъдат предатели, като подвизаващия се историк в блога, не знаещ лев и Бизант, какво означават?
Какво да очакваш пък от невежи?
Можехме човешки да поговорим , един народ сме, дайте да се обединим Да направим референдум! Да се присъедините към нас, с автономия дори!
Като признаваш държава Македония, ти признаваш народ и език!
На наглите гърци, свикнали на лъжи да размазмахват като истина, трябва да се зададе въпрос, на който не могат да дадат отговор:
Защо, след като Александър е отишъл с македонци- гърци на изток и създал там империя, защо при великото преселение оттам не са се върнали гърци, а Българи?
На македонците в кавички- също:
- Имат ли идея, как мак-едоните са станали Българи?
А Радерс, вярваш ли още на детски приказки?
Че, като сме заедно, ще се сближим? А няма ли опасност при подобно съжителство , да се намразим още повече, както често се случва между роднини?
Поздравления, Ангеле за позицията, но имам сериозни опасения, че ще е глас в пустиня.....
Много неграмотни решават неща, които не са за тях
Те лесно предадоха Българският лев, който символизира величиета на Българина- Българският ЛЪВ!
И тук ще бъдат предатели, като подвизаващия се историк в блога, не знаещ лев и Бизант, какво означават?
Какво да очакваш пък от невежи?
Левът не бива да бъде НИКОГА оставян: България е по-важна от Европа и от всеки друг,затова съм казал още в началото на миналата година как трябва да се процедира. Взима се компромисно решение,като 1 лев се приравнява условно към 1 евро а на новите монети и банкноти,на които ще пише ЕВРО се слага с едри букви от другата страна и надписа ЛЕВ! Не с дребни букви,за да ни сметнат чужденците за маловажни,а с едри за да видят,че ние ценим родното и НЕ МОЖЕ да го изоставяме на НИКАКВА цена!!!
kvg55 написа:
Какви македонци, бе?
Българи населяващи географската и историческа област Македония.
Българи населяващи географската и историческа област Македония.
Това си е тяхна работа. Могат да се нарекат и марсианци или гейове. И няма значение кой къде живее.Не си ти, който ще им определяш желанията. :(
Принципът "танто за танто"...
цитирайmt46 написа:
Принципът "танто за танто"...
Има обаче едно НО: те признават реален народ а ние- една лъжа! Значи няма никакво "танто",а неравностойна сделка с дявола!
rara написа:
Това си е тяхна работа. Могат да се нарекат и марсианци или гейове. И няма значение кой къде живее.Не си ти, който ще им определяш желанията. :(
kvg55 написа:
Какви македонци, бе?
Българи населяващи географската и историческа област Македония.
Българи населяващи географската и историческа област Македония.
Това си е тяхна работа. Могат да се нарекат и марсианци или гейове. И няма значение кой къде живее.Не си ти, който ще им определяш желанията. :(
Аз не съм,но и сърбите не са! Това не ги спря обаче да обявят народа ми за урод и да променят желанията му! До какво опираме тогава??? За сърбите може,за Българите не може!... Това не е твоя логика- разбирам приятелю,но е логика на всички сърбонацисти,а тя е откровено панславистка и расистка!
Адмирации, Приятел!
И не давай трибуна на свещеното ти Българолюбородно поле на отявлени антибългари и коварни нихилисти!
Нас такива ни разкатават из форумите, ти проявяваш търпимост към тях и се мъчиш да ги оборваш и просвещаваш с аргументи и факти.
Не си губи времето с непоправимите и отявлените, те от дума и почтеност не разбират.
цитирайИ не давай трибуна на свещеното ти Българолюбородно поле на отявлени антибългари и коварни нихилисти!
Нас такива ни разкатават из форумите, ти проявяваш търпимост към тях и се мъчиш да ги оборваш и просвещаваш с аргументи и факти.
Не си губи времето с непоправимите и отявлените, те от дума и почтеност не разбират.
Ангеле, всичко това са глупости. Съгласно българската Конституция, България - както и всички останали европейски държави, с изключение на павианската кочина РСМ, признава ИНДИВИДУАЛНИ ПРАВА, а не колективни, малцинствени права. Така че не е възможно България да признае, каквото и да е малцинство. Има български граждани, но не и малцинства, особено малцинства с конституционни статути.. РСМ все повече затъва в едно блато, от което не знам как точно ще излезе в един момент. Преговорната рамка с ЕС е ясна; нашата дипломация успя да въведе в нея българските интереси. Ти смяташ ли, че ЕС ще промени политиката си, само защото скопянските малоумни павиани така искат? За да се разбере, колко е сложно да се преговаря с ЕС, само ще припомня преговорите между Великобритания и ЕС, когато първите на пускаха Съюза. Британците реално нищо не постигнаха от целите, които си бяха заложили за ексклузивност в бъдещите отношения с ЕС. И сега, след като една Велика Британия не можа да се наложи над ЕС, то как това ще направи цървулската РСМ, управлявана от очевидни типажи с умствена недостатъчност?
цитирай–– "Ти смяташ ли, че ЕС ще промени политиката си, само защото скопянските малоумни павиани така искат?"...
–– Юдео – ционисткият ЕС съставя и променя политиката си съответно пъкления злодейски заговор срещу Българите за тотално унищожение на държавата ни и затриването на Българския свещен народ!
Справка всичките ни публикации в блога ни и конкретно в:
Реализиране на чудовищния юдео – ционистки план Калерги за поробване на Европа от ислямисти – официален документ на ООН!
http://bezistena/history/2018/10/27/realizirane-na-chudovishtniia-iudeo-cionistki-plan-kalergi-z.1632669
Кои гени търсят за унищожение биотерористите и ковид медицинските фашисти по света? Защо няма да се спрат пред нищо!
https://bezistena/history/2020/11/22/koi-geni-tyrsiat-za-unishtojenie-bioteroristite-i-kovid-medi.1736461
Акад. Христо Маджаров и Стойчо Керев – Големият заговор срещу Българите, митраизма и убийството на гениалния Български поет и историк Пушкин
https://bezistena/history/2019/10/04/akad-hristo-madjarov-i-stoicho-kerev-golemiiat-zagovor-sresh.1676847
Украйна ли, Русия ли – само за комуфлаж! Спиралата на глобалните баталии се завихря и фокусира където сме прорицали:България – Тракия – Ямбол/Олямб/Олимп – Кабиле
https://bezistena/history/2023/10/08/ukraina-li-rusiia-li-samo-za-komuflaj-spiralata-na-globalnit.1884710
Пророческа карта и документи от 2015 за днешните процеси на ислямско нашествие в България. Защо полк.Марков от НБУ не каза кои са организаторите на нашествието
https://bezistena/history/2024/02/18/prorocheska-karta-i-dokumenti-ot-2015-za-dneshnite-procesi-n.1899002
––––
С поздрави и благословение към Българина Щапаров и всички истински Българи от този форум и от блог.бг!
цитирай–– Юдео – ционисткият ЕС съставя и променя политиката си съответно пъкления злодейски заговор срещу Българите за тотално унищожение на държавата ни и затриването на Българския свещен народ!
Справка всичките ни публикации в блога ни и конкретно в:
Реализиране на чудовищния юдео – ционистки план Калерги за поробване на Европа от ислямисти – официален документ на ООН!
http://bezistena/history/2018/10/27/realizirane-na-chudovishtniia-iudeo-cionistki-plan-kalergi-z.1632669
Кои гени търсят за унищожение биотерористите и ковид медицинските фашисти по света? Защо няма да се спрат пред нищо!
https://bezistena/history/2020/11/22/koi-geni-tyrsiat-za-unishtojenie-bioteroristite-i-kovid-medi.1736461
Акад. Христо Маджаров и Стойчо Керев – Големият заговор срещу Българите, митраизма и убийството на гениалния Български поет и историк Пушкин
https://bezistena/history/2019/10/04/akad-hristo-madjarov-i-stoicho-kerev-golemiiat-zagovor-sresh.1676847
Украйна ли, Русия ли – само за комуфлаж! Спиралата на глобалните баталии се завихря и фокусира където сме прорицали:България – Тракия – Ямбол/Олямб/Олимп – Кабиле
https://bezistena/history/2023/10/08/ukraina-li-rusiia-li-samo-za-komuflaj-spiralata-na-globalnit.1884710
Пророческа карта и документи от 2015 за днешните процеси на ислямско нашествие в България. Защо полк.Марков от НБУ не каза кои са организаторите на нашествието
https://bezistena/history/2024/02/18/prorocheska-karta-i-dokumenti-ot-2015-za-dneshnite-procesi-n.1899002
––––
С поздрави и благословение към Българина Щапаров и всички истински Българи от този форум и от блог.бг!
bezistena написа:
Адмирации, Приятел!
И не давай трибуна на свещеното ти Българолюбородно поле на отявлени антибългари и коварни нихилисти!
Нас такива ни разкатават из форумите, ти проявяваш търпимост към тях и се мъчиш да ги оборваш и просвещаваш с аргументи и факти.
Не си губи времето с непоправимите и отявлените, те от дума и почтеност не разбират.
И не давай трибуна на свещеното ти Българолюбородно поле на отявлени антибългари и коварни нихилисти!
Нас такива ни разкатават из форумите, ти проявяваш търпимост към тях и се мъчиш да ги оборваш и просвещаваш с аргументи и факти.
Не си губи времето с непоправимите и отявлените, те от дума и почтеност не разбират.
Благодаря приятелю- прав си но ще помисля,обичам да давам трибуна на другомислещите за да поднесат своите съмнения,с което помагат по-лесно да ги разсея :)
nkf написа:
Ангеле, всичко това са глупости. Съгласно българската Конституция, България - както и всички останали европейски държави, с изключение на павианската кочина РСМ, признава ИНДИВИДУАЛНИ ПРАВА, а не колективни, малцинствени права. Така че не е възможно България да признае, каквото и да е малцинство. Има български граждани, но не и малцинства, особено малцинства с конституционни статути.. РСМ все повече затъва в едно блато, от което не знам как точно ще излезе в един момент. Преговорната рамка с ЕС е ясна; нашата дипломация успя да въведе в нея българските интереси. Ти смяташ ли, че ЕС ще промени политиката си, само защото скопянските малоумни павиани така искат? За да се разбере, колко е сложно да се преговаря с ЕС, само ще припомня преговорите между Великобритания и ЕС, когато първите на пускаха Съюза. Британците реално нищо не постигнаха от целите, които си бяха заложили за ексклузивност в бъдещите отношения с ЕС. И сега, след като една Велика Британия не можа да се наложи над ЕС, то как това ще направи цървулската РСМ, управлявана от очевидни типажи с умствена недостатъчност?
Дори така да е приятелю,ще се наложи да го обясняваме на всеки мръднал скопски психопат!...
bezistena написа:
–– "Ти смяташ ли, че ЕС ще промени политиката си, само защото скопянските малоумни павиани така искат?"...
–– Юдео – ционисткият ЕС съставя и променя политиката си съответно пъкления злодейски заговор срещу Българите за тотално унищожение на държавата ни и затриването на Българския свещен народ!
Справка всичките ни публикации в блога ни и конкретно в:
Реализиране на чудовищния юдео – ционистки план Калерги за поробване на Европа от ислямисти – официален документ на ООН!
http://bezistena/history/2018/10/27/realizirane-na-chudovishtniia-iudeo-cionistki-plan-kalergi-z.1632669
Кои гени търсят за унищожение биотерористите и ковид медицинските фашисти по света? Защо няма да се спрат пред нищо!
https://bezistena/history/2020/11/22/koi-geni-tyrsiat-za-unishtojenie-bioteroristite-i-kovid-medi.1736461
Акад. Христо Маджаров и Стойчо Керев – Големият заговор срещу Българите, митраизма и убийството на гениалния Български поет и историк Пушкин
https://bezistena/history/2019/10/04/akad-hristo-madjarov-i-stoicho-kerev-golemiiat-zagovor-sresh.1676847
Украйна ли, Русия ли – само за комуфлаж! Спиралата на глобалните баталии се завихря и фокусира където сме прорицали:България – Тракия – Ямбол/Олямб/Олимп – Кабиле
https://bezistena/history/2023/10/08/ukraina-li-rusiia-li-samo-za-komuflaj-spiralata-na-globalnit.1884710
Пророческа карта и документи от 2015 за днешните процеси на ислямско нашествие в България. Защо полк.Марков от НБУ не каза кои са организаторите на нашествието
https://bezistena/history/2024/02/18/prorocheska-karta-i-dokumenti-ot-2015-za-dneshnite-procesi-n.1899002
––––
С поздрави и благословение към Българина Щапаров и всички истински Българи от този форум и от блог.бг!
–– Юдео – ционисткият ЕС съставя и променя политиката си съответно пъкления злодейски заговор срещу Българите за тотално унищожение на държавата ни и затриването на Българския свещен народ!
Справка всичките ни публикации в блога ни и конкретно в:
Реализиране на чудовищния юдео – ционистки план Калерги за поробване на Европа от ислямисти – официален документ на ООН!
http://bezistena/history/2018/10/27/realizirane-na-chudovishtniia-iudeo-cionistki-plan-kalergi-z.1632669
Кои гени търсят за унищожение биотерористите и ковид медицинските фашисти по света? Защо няма да се спрат пред нищо!
https://bezistena/history/2020/11/22/koi-geni-tyrsiat-za-unishtojenie-bioteroristite-i-kovid-medi.1736461
Акад. Христо Маджаров и Стойчо Керев – Големият заговор срещу Българите, митраизма и убийството на гениалния Български поет и историк Пушкин
https://bezistena/history/2019/10/04/akad-hristo-madjarov-i-stoicho-kerev-golemiiat-zagovor-sresh.1676847
Украйна ли, Русия ли – само за комуфлаж! Спиралата на глобалните баталии се завихря и фокусира където сме прорицали:България – Тракия – Ямбол/Олямб/Олимп – Кабиле
https://bezistena/history/2023/10/08/ukraina-li-rusiia-li-samo-za-komuflaj-spiralata-na-globalnit.1884710
Пророческа карта и документи от 2015 за днешните процеси на ислямско нашествие в България. Защо полк.Марков от НБУ не каза кои са организаторите на нашествието
https://bezistena/history/2024/02/18/prorocheska-karta-i-dokumenti-ot-2015-za-dneshnite-procesi-n.1899002
––––
С поздрави и благословение към Българина Щапаров и всички истински Българи от този форум и от блог.бг!
Благодаря приятелю- жив и здрав да си!
rara написа:
Не е разумно. Нека ги признаят. Всеки може да бъде такъв, какъвто иска. Може и китаец, може и марсианец - негова работа. Но ще загуби предимствата на български гражданин - пак негова работа. Само че тогава нашите ще имат морално право да настояват за признаването на българите в Македония. Признаването и отварянето на границите ще създаде дифузия в двето посоки на границата, хората ще се сближат и тогава тези националистически идиощини ще престанат. Не бъдете говеда, а размислете правилно! Аман от трудномислещи в това Бг!
Някой може да иска да бъде швейцарец. Това прави ли го швейцарец?
kolevdobri написа:
Някой може да иска да бъде швейцарец. Това прави ли го швейцарец?
rara написа:
Не е разумно. Нека ги признаят. Всеки може да бъде такъв, какъвто иска. Може и китаец, може и марсианец - негова работа. Но ще загуби предимствата на български гражданин - пак негова работа. Само че тогава нашите ще имат морално право да настояват за признаването на българите в Македония. Признаването и отварянето на границите ще създаде дифузия в двето посоки на границата, хората ще се сближат и тогава тези националистически идиощини ще престанат. Не бъдете говеда, а размислете правилно! Аман от трудномислещи в това Бг!
Някой може да иска да бъде швейцарец. Това прави ли го швейцарец?
Вярно е приятелю: сънародниците с чужди гражданства около нас са от векове потискани и по дефиниция нямат никакво право да се обявят за Българи,колко и да им се иска! Това е валидно за почти всички източноевропейски държави,с много редки изключения и ако някой вярва в противното,значи е утопист и мечтател!...
Търсене
Блогрол
1. Потомци на Алцек в Италия- гайди и тъпани,Български носии,цървули и навуща
2. Българска аристокрация през XV-XVII век
3. Българи от Ниш 2018 г. празнуват деня на Съединението
4. 105 Български въстания срещу турците
5. Български печат на 4300 години
6. Тракийската богиня ДУЛА- виж ДУЛО и календарния термин ДИЛОМ
7. Автономни градове и области през XV-XVI в. в България
8. Тюрколози умишлено крият стари истории на България,издадени преди векове в чужбина
9. Фалшификатори на Българската история върлуват безнаказано в Уикипедия
10. Спароток срещу фалшификаторите на история
11. Мнението на велики личности за Българите
12. Скитско племе Авари- факти и извори
13. Ето колко е лесно да се разбере истината за произхода ни: статия на Спароток
14. "Пра"-Българите са потурчени с купища цинични лъжи по наш адрес,измислени от руската "наука"
15. България е дала заем на Франция през 1907 г. 145 милиона златни лева
16. Българска сватба от старо време- ориг.запис от 1962 г.,няма къде да го видите днес
17. Германски племена с феноменални имена: Дули,Галомани,Кавки,Камари,Фраки,Аварини,Еруски (Етруски),Балти,Бактери (=Бактри),Аугандзи (=Афганци),Албани,Гермиони,Вируни,Варни и пр.
18. Бълг.език забранен в Татарстан 1928 г.,а татарите клали Българи в Русия 1884г.
19. Руснаци спрягат Българите в конференция за Тенгри
20. Руски данни за Киев- основали го индуси,в него имало монголоиди и тюрки
21. Русите роднини на тюрките- руска статия
22. Евреите с италиански корени,навярно от етруските
23. Манихейството вид гностицизъм,основа на дуализма и богомилството
24. Орфей и синът му били в Египет- Спароток
25. Български календарни животни в дакийския зодиак
26. Сърби и Хървати в Стара Велика България
27. Българските тайни езици- част от тях
28. Истинската Илиада е фригийската
29. Именникът на князете- проучване на Стефан Чурешки
30. Ценни сведения за морските народи
2. Българска аристокрация през XV-XVII век
3. Българи от Ниш 2018 г. празнуват деня на Съединението
4. 105 Български въстания срещу турците
5. Български печат на 4300 години
6. Тракийската богиня ДУЛА- виж ДУЛО и календарния термин ДИЛОМ
7. Автономни градове и области през XV-XVI в. в България
8. Тюрколози умишлено крият стари истории на България,издадени преди векове в чужбина
9. Фалшификатори на Българската история върлуват безнаказано в Уикипедия
10. Спароток срещу фалшификаторите на история
11. Мнението на велики личности за Българите
12. Скитско племе Авари- факти и извори
13. Ето колко е лесно да се разбере истината за произхода ни: статия на Спароток
14. "Пра"-Българите са потурчени с купища цинични лъжи по наш адрес,измислени от руската "наука"
15. България е дала заем на Франция през 1907 г. 145 милиона златни лева
16. Българска сватба от старо време- ориг.запис от 1962 г.,няма къде да го видите днес
17. Германски племена с феноменални имена: Дули,Галомани,Кавки,Камари,Фраки,Аварини,Еруски (Етруски),Балти,Бактери (=Бактри),Аугандзи (=Афганци),Албани,Гермиони,Вируни,Варни и пр.
18. Бълг.език забранен в Татарстан 1928 г.,а татарите клали Българи в Русия 1884г.
19. Руснаци спрягат Българите в конференция за Тенгри
20. Руски данни за Киев- основали го индуси,в него имало монголоиди и тюрки
21. Русите роднини на тюрките- руска статия
22. Евреите с италиански корени,навярно от етруските
23. Манихейството вид гностицизъм,основа на дуализма и богомилството
24. Орфей и синът му били в Египет- Спароток
25. Български календарни животни в дакийския зодиак
26. Сърби и Хървати в Стара Велика България
27. Българските тайни езици- част от тях
28. Истинската Илиада е фригийската
29. Именникът на князете- проучване на Стефан Чурешки
30. Ценни сведения за морските народи
